Krediye Dair Herşey
Kredi Kredi Ana Sayfa Site Haritası Kredi Kredi İletişim
Ana Sayfa Site Haritası İletisim
 
ANA SAYFA HAKKIMIZDA HESAPLAMA ARAÇLARI HABERLER YARARLI BİLGİLER İLETİŞİM
  Konut kredisi arama   Konut Kredilerinin tam listesi   Haber
  İhtiyaç kredisi arama   İhtiyaç Kredilerinin tam listesi   Haber
  Taşıt kredisi arama   Taşıt Kredilerinin tam listesi   Haber
  Kredi kartı arama   Kredi Kartlarının tam listesi   Haber
Karşılaştırmalı konut kredisi Karşılaştırmalı konut kredisi Konut Kredilerinin tam listesi Konut Kredilerinin tam listesi Konut Kredileri Tavsiyeler Tavsiye Konut Kredileri Haberler Haber
Karşılaştırmalı İhtiyaç Kredisi Karşılaştırmalı ihiyaç kredisi İhtiyaç Kredileri Tüm Listesi İhtiyaç Kredilerinin tam listesi İhtiyaç Kredileri Tavsiyeler Tavsiye İhtiyaç Kredileri Haberler Haber
Karşılaştırmalı taşıt kredisi Karşılaştırmalı taşıt kredisi Karşılaştırmalı taşıt kredisi tam liste Taşıt Kredilerinin tam listesi Karşılaştırmalı taşıt kredileri tavsiye Tavsiye Karşılaştırmalı taşıt kredi haberler Haber
Karşılaştırmalı kredi kartı Karşılaştırmalı kredi kartı kredi kartları tüm liste Kredi Kartlarının tam listesi kredi kartları tavsiyeler Tavsiye kredi kartları tavsiyeler Haber
Döviz Kurları :  USD USD : 5,8446 TL |  EURO EURO : 6,5735 TL |  STERLİN STERLİN : 7,6060 TL  takvim 25 Nisan 2019 Perşembe
KrediKredi Hakkında

KrediKREDİ.com internet sitesi Türkiye’deki Banka kredi oranları hakkında bilgi ve tüketicilere çeşitli banka kredilerini karşılaştırmada ve toplu bir biçimde görme konusunda bilgilendirme servisi vermektedir. Bu kapsamda sitemizde bulunan bilgilerin kullanımı, güncelliği ve doğruluğu konusunda internet kullanıcısı aşağıdaki kullanma koşullarını kabul eder.

Kullanım Koşulları

    1. Sitemizde belirtilen kredi isimleri ve faiz oranları bankaların veya kredi veren diğer kuruluşların değişik mecralar aracılığıyla kamuya duyurduğu bilgilerin derlenmesiyle oluşturulmuştur ve haber niteliği taşır. Bununlar birlikte, burada belirtilen bilgiler değişik ve düzenli olmayan dönemlerde dönemlerde güncellendiğinden, ilgili finans kurumları ve banka kredi bilgilerinde anlık değişikliklerden dolayı farklılık olabilir. Bu bilgilerin, ilgili finansal kurumların yayınladıkları medya araçlarındaki bilgilerden farklılık göstermesi sitemizin yönetimi ve kullanım hakkını elinde bulunduran COMUNER A.Ş.' nin sorumluluğu değildir. Kredi kuruluşlarına yapılan talepler sonucunda da nihai hesaplama ve oranlar farklılık gösterebilir.

    2. Sitemizde bulunan iletişim veya talep formlarını doldurarak kredi talepleri ve istekleriyle ilgili bankalara iletilen 3. şahıslara ait bilgilerin doğruluğundan, ilgili formları dolduran 3. Şahıslar (internet kullanıcıları) sorumludur. Firmamız bu bilgileri hiçbir değişiklik yapmaksızın ve başka bir amaçla kullanmaksızın talep sahibi kişilerin tercihi olan kuruma direk olarak göndermektedir. Ayrıca ilgili bilgilerden dolayı doğabilecek herhangi bir zarardan firmamız ve internet sitemiz sorumlu değildir.

    3. Sitemizde bulunan iletişim veya talep formları vasıtasıyla sitemizdeki kurumlar ile irtibata geçmek isteyen, şikâyet belirten, kredi talebinde bulunan 3. Şahıslardan hiçbir ücret talep EDİLMEMEKTEDİR. Firmamızın ve Internet sitemizin bu tür iletişimlere aracılık etmesi servisi ücretsizdir. Aynı şekilde ilgili finans kuruluşu ya da bankadan da herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

    4. Sitemiz, kurumsal bilgileri ve hizmetleri konusunda bilgi verdiği Banka veya Ticari kuruluşların yetkili şubesi, acentesi veya ortağı değildir. Bu sitede yapılan her türlü talep ve başvuru kolaylık sağlamak amacıyla ilgili kuruma (Banka, Ticari kurum vb..) elektronik posta (e-mail) vasıtası ile iletilir. İlgili talep ve başvurulara cevap verilmesi zorunluluğu yoktur.

    5. Sitemizde verilen bilgiler hiçbir şekilde internet kullanıcısını yönlendirmek, manipüle etmek veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. İlgili bilgiler ışığında tasarruf yapmak internet kulacısının kendi sorumluluğundadır.

    6. Sitemizde ismi geçen kuruluşlar, kurumsal bilgilerinin, kredi oranlarının ve kurumları ile ilgili haber ve görsellerin değiştirilmesi konusunda yazılı beyan ile talepte bulunabilirler. Bu talep doğrultusunda internet sitemizde ilgili içeriklerde kısmi veya tamamen değişiklik yapma hakkı COMUNER A.Ş.’ye aittir. Yazılı beyan ile kurumumuza ulaştırılmamış herhangi bir uyarı olmadan, doğabilecek herhangi bir mağduriyetten dolayı kurumuz veya alan adı yetkilileri hukuki sorumluluk altına alınamaz.Gizlilik Politikası,

1. Internet sitemiz üzerinden doldurulan formlarda geçen özlük bilgileri sadece ilgili kredi talebi olması durumunda, bu krediyi sağlayan kurum ile paylaşılır. Bunun dışında hiçbir bilgi 3. Şahıslar tarafından kullanılamaz ve paylaşılmamaktadır.

2. Internet sitemizde üye olan kullanıcılara ait şifre ve kullanıcı adı bilgileri sadece üye tarafından görülebilir ve hiçbir 3. Şahıs ile paylaşılmaz. Bu kullanıcı adının çalınması veya 3. Şahısların eline geçmesinden üyeler sorumludur.

3. Internet sitemizde bulunan formlar vasıtasıyla doldurulması istenilen bilgiler zorunlu olmadığı sürece internet kullanıcısının inisiyatifindedir.
Sitemizde yer alan bilgiler bankaların sitelerinden belirli periyotlarla güncellenen verilerdir. Sitemizdeki bilgiler ve banka bilgileri farklılık gösterebilir.
   kredikredi.Com © 2008 info@kredikredi.com Kullanım Koşulları | Gizlilik | Servisimiz Hakkında